Jak být sama sebou v každé situaci

E-book je můj splněný sen

E-bookem Jak být sama sebou v každé situaci si plním svůj spisovatelský sen. Jako malá holčička jsem chtěla být spisovatelkou, neustále jsem psala a vytvářela knížečky na různá, a hlavně poučná témata: jak se nemá lhát, že pokud člověk něco chce, tak musí pracovat a podobně. Následně mě bavilo psát slohové práce, které jsem často psala i za bratra. Pak se však něco stalo a moje kreativita zamrzla na bodu mrazu. Dlouho jsem nevěděla, co mě ovlivnilo, že jsem přestala psát. Postupem času jsem objevila, že mě hodně ovlivnilo odstěhování rodičů na Slovensko, když mi bylo 17 let. Když se dívám zpět, tak si uvědomuji, že představa o tom, jak to bude skvělé žít jen s bratrem a rozhodovat si o všem sama, se změnilo na hledání, jak „přežít“. Měla jsem vše, ale cítila jsem se osamělá a opuštěná. A tento pocit mě ovládal několik následujících let.

Dlouho jsem přemýšlela, že se ke psaní vrátím, ale vždy se našlo něco, proč jsem to neudělala (málo času, jaké téma zvolit…).

Pouze akce, ale dokáže změnit vše.

A tak jsem si jednoho dne sedla a začala znovu psát, nejprve blog a nakonec i tento e-book.

V e-booku sdílím svoji osobní transformaci. Zamýšlím se nad tématy, které ženy často trápí a nad jejich řešením.

Šárka mi napsala: E-book je fantastický! Píšeš opravdu poutavě a celé to tak nějak jde rovnou člověku na dřeň. Hned u první kapitoly jsem měla slzy v očích. Je to přesně tak, člověk se často ocitne v životní situaci, kterou by si sám nevybral a nechápe, jak se mu to mohlo přihodit … a často mu nedojde, že to může změnit!

E-book je v podstatě takový malý manuál, jak zvládat různé situace v životě.

Eva mi napsala: e-book je skvělý. Zítra si ho vytisknu a budu ho mít k nahlédnutí, pro případ, že se někde nebo někdy zaseknu, jako například včera.

E-book také vystihuje to, co učím a co objevují klienti a klientky v mém programu Mastery in Living. Šárka napsala: e-book je dokonalým souhrnem toho, co učíš s bonusem zaměření na ženy. Působí na mě hřejivě jako peřinka, úplně pohladí na duši. Má velkou hloubku, každé další čtení přináší nové objevy 🙂. I o těžkých tématech umíš psát tak, že člověk nepropadne depresi, když si vybaví to “své”. Vše je tam jasné a srozumitelné. A také mne dojímá Tvá otevřenost a odvaha být zranitelná.

E-book má pomoci lidem, aby si uvědomili, že je vždy cesta ven z každých potíží. Jak napsala Jolana: z e-booku jde cítit naděje, že vše můžeme zvládnout, že je v životě více možností.

V e-booku jsou také praktická cvičení, které můžete ihned aplikovat v životě. Jak napsala Jitka: e-book mě moc nadchnul a úkoly poctivě plním. Včera jsem byla s kamarádkami na kávě a pořád jsem myslela, co jsi tam psala. Byla jsem lepší v naslouchání a prožívala si tu chvíli, co byla. Myslela jsem na teď, víc jsem si všímala. Všem jsem tvoji knížku doporučila. Psala jsi to s upřímným srdcem a je to cítit a krásně se to čte.

I vy máte možnost si stáhnout e-book na www.andriessen.cz, hned na úvodní stránce pod vizitkou (kontaktem).

Moc se těším na vaší zpětnou vazbu.