Ing. Eva Andriessen

 

Můj příběh

Žiji život, který miluji. Každý den jsem vděčná za lásku, harmonii a synergii, kterou sdílíme se svým manželem. Za naše nádherné děti a za možnost žít život podle našich představ. Plníme si naše sny a vytváříme vizi, kterou naplňujeme.

Moje práce je mým posláním. Moje klientky procházejí v mých programech životní změnou, které jim dodává sebevědomí, úctu sama k sobě, vylepšují své vztahy, objevují svůj potenciál a nacházejí svoje místo v životě.

Narodila jsem se a vyrůstala v České Republice. Moje vášeň k cestování mě zavedla do mnoha krásných míst po celém světě. Žila jsem rok v Austrálii a 4 roky ve Velké Británii.

V mém profesním životě hrála vždy důležitou roli spolupráce s klienty. Jsem schopna snadno vytvořit jedinečné vztahy s lidmi různých kultur. Tyto dovednosti mi vždy přinesly skvělé příležitosti po celém světě – jako produktový manažer jsem byla zodpovědná za italské designové koupelnové značky na českém trhu, v Austrálii jsem vedla obchod s nábytkem, a ve Velké Británii jsem měla na starost komunikaci a poskytování školení architektům, ve své koučovací praxi jsem pracovala s lidmi z 22 zemí světa různého náboženského vyznání a rozdílných kultur (Evropa, Amerika, Blízký Východ, Asie a Afrika).

Více jak 12 let studuji transformační koučovací metody osobnostního rozvoje. Studovala jsem performance koučink na The Coaching Academy v Londýně, ontologický koučink a leadership v Holandsku a Abu Dhabí. Jsem certifikovanou koučkou na objevení talentů u lidí a rozvíjení jejich potenciálu, specializuji se také na vědomou komunikaci. Fascinují mě nejnovější poznatky z neurovědy, stále studuji nové přístupy k rozvoji lidí. Moje práce je i moje vášeň a společné téma, které žijeme s mým manželem. Vše, co učíme ostatní, aplikujeme v našem vztahu a ve výchově dětí. Základem je znát svoji vlastní hodnotu a uvědomění, co znamená být člověkem.

V Globálním Institu pro Výjimečné ženy GIFEW jsem vedla online program pro ženy Femina Fusion.
Jsem zakladatelkou a podporovatelkou projektu FLOWAVE - Ontological leadership and coaching - use your talent to be a leader a autorkou life changing online programu: Mastery in Living - Objev život, který miluješ.

V životě jsem si zažila i pády a těžké situace. Byla jsem 6 měsíců upoutána na lůžku při zlomenině dvou obratlů, měla jsem operaci nezhoubného nádoru a asi nejtěžší bylo rozhodnutí odejít z nefunkčního manželství, protože rodina pro mě vždy byla na prvním místě. Zažila jsem pocity bezmoci, osamění i frustrace. Vždy jsem v každé situaci hledala cestu, jak to změnit, jak se cítit opět lépe. Vždy mě provázela věta, kterou mi řekl můj strejda, když mi bylo 20 let: „Pamatuj si, že každá změna je k lepšímu“.

Proto jsem vždy našla způsob, jak situaci, která se zdála jako utrpení, změnit na příležitost pro můj osobnostní rozvoj. Na této cestě jsem objevila profesionální kurzy osobního rozvoje, které mě nasměrovaly zpět na cestu ke šťastnému a naplněnému životu. Vždy jsem opět našla svoji vnitřní sílu a podpořila svoje schopnosti, odpovědnost, vášně a talenty. Vím, že jak se můj život bude dál vyvíjet je jen na mně. Svůj život si vytvářím já sama.

I vy můžete objevit a žít život, který milujete. Ráda vás podpořím na vaší cestě, aby jste si vytvářeli život podle svých představ, stanovili si své cíle a plnili vaše sny.