Den 18 – Už teď jste jedinečná!

JAK BÝT NEODOLATELNÁ

Už teď jste jedinečná!

Jak jste si užila včerejší cvičení? Dopřála jste si péči o sebe a vyrazila pěkně oblečená? Jak jste se cítila? Věřím, že vám bylo báječně.

Jste dokonalá, taková jaká jste.

Neodolatelná žena ví, že je jedinečná a vyjímečná.

Každá žena je vyjímečná včetně Vás. Být vyjímečná je pouze Vaše volba. Každá z vás má jedinečné talenty, dovednosti, vášně, znalosti a schopnosti měnit svět kolem sebe. Jste úplná, taková jaká jste.

Začněte si uvědomovat svoji jedinečnost, dodá vám to sebevědomí a zvýší neodolatelnost. Objevujte vaše přednosti, neexistuje na světě stejná žena, která by byla jako Vy.

Začněte tím, že se podíváte do zrcadla a řeknete sama sobě, že už teď jste vyjímečná. Vaše vyjímečnost začíná u vašeho rozhodnutí o tom, že už teď jste vyjímečná. Podívejte se na své přednosti, proč vás lidé mají rádi, s čím za vámi chodí a žádají vás o radu? Jak trávíte svůj čas?

Přestaňte chtít být stejná jako vaše kamarádky, ve vaší jedinečnosti je síla. Je to vaše autentická schopnost sebevyjádření bez toho, aby jste se bála, co si o vás pomyslí ostatní.

Vyjímečná žena je k sobě shovívavá a má se ráda.

Vaše jedinečnost tvoří celek složený z vašeho půvabu, přirozenosti, spokojenosti a vašich životních hodnot. Uvědomte si, že cokoliv děláte může ovlivnit nebo změnit životy jiným lidem.

Už teď jste jedinečná!

Den 18 – cvičení

  • Podívejte se do zrcadla a řekněte si: ‚jsem jedinečná‘.
  • V čem jste jedinečná? Podívejte se na své úspěchy v práci, v mezilidské komunikaci či na vaše koníčky.
  • Sdílejte to s kamarádkou, bude to pro vás jednodušší a příjemnější. Podporujte se navzájem, ve sdílení je síla.

Je čas probudit tu neodolatelnou, charizmatickou a zábavnou ženu, která ve vás je.