Den 19 – Věříte na lásku?

JAK BÝT NEODOLATELNÁ

Věříte na lásku?

Jaké to pro vás bylo si uvědomit vaší jedinečnost? Dívala jste se při včerejším cvičení do zrcadla? Co jste viděla ve svých očích? Pokud si to nepamatujete, tak doporučuji si toto cvičení zopakovat. Jste jedinečná a zcela vyjímečná. Žádná jiná žena není jako Vy.

Jste dokonalá, taková jaká jste.

Neodolatelná žena ví, že láska je ona sama a že láska je součástí jejího života. Máte přirozené právo milovat, stejně jako být zdravá a šťastná. Lásku si nemusíte zasloužit, je pevně zakotvená ve vás.

Vy a láska nejste od sebe oddělené.

Z určitého pohledu je láska to jediné, co existuje. Obavy, strach, zášť nebo osamění jsou pouze výplodem naší mysli. Je to pouhá iluze.

Lásku vám nikdo nemůže vzít, protože vy jste zdrojem lásky. Je jí dostatek, čím více jí rozdáváte, tím více jí získáváte. Dovolte, aby vám láska pomáhala k překonávání překážek a nesprávných myšlenek.

Lásku si nikdy nezískáte manipulací nebo různými fintami či intrikařením. K lásce nikoho nedonutíte. Pokud se vám to na chvíli povede a docílíte tímto způsobem, aby vás někdo miloval. Bude to jen krátkodobé, brzy odhalí vaší přetvářku. A nebude vás milovat takovou, jaká ve skutečnosti jste. Pokud někoho do své pasti chytíte, budete žít v neustálem strachu, že se odhalí vaše skutečné já. Taková hra je únavná a vyčerpávající.

Pokud si myslíte, že nedostáváte tolik lásky a podpory, kolik si zasloužíte, nějakým způsobem od sebe lásku odháníte. Opravdu sdílíte vaše pocity a potřeby? Nepředstírejte, že je vše v pořádku, když to tak není.

Buďte především sama sebou, to vám umožní být plná života a radosti. Vaše autentičnost, která z vás bude vyzařovat k vám přitáhne toho pravého partnera. Věřte v lásku, je ve vás. Odhalte vaší smyslnost a neodolatelnost. Láska je zdrojem vaší energie, nadšení a optimismu. Naplňte svůj sen o lásce.

Láska je světlo.

Den 19 – cvičení

  • Naplňte svoje tělo láskou. Zavřete oči a představte si, jak láska prostupuje celým vaším tělem.
  • Jste ve vztazích naprosto upřímná? Nebo se snažíte svoje pocity předstírat ze strachu, že by jste partnera nebo přátelství mohla ztratit?
  • Sdílejte to s kamarádkou, bude to pro vás jednodušší a příjemnější. Podporujte se navzájem, ve sdílení je síla.

Je čas probudit tu neodolatelnou, charizmatickou a zábavnou ženu, která ve vás je.