Den 16 – Neodolatelná žena má smysl pro humor

JAK BÝT NEODOLATELNÁ

Neodolatelná žena má smysl pro humor

Včera jsem psala o talentech. Už znáte ten svůj? Je to dobrý základ pro uvědomění si vaší hodnoty a zvýšení sebevědomí. Dá vám to lehkost vašeho bytí.

Jste dokonalá, taková jaká jste.

Umíte si dělat legraci sama ze sebe? Pokud máte smysl pro humor a ráda se od srdce zasmějete svým chybám a své nedokonalosti, vaše cesta k charizmatické ženě bude jednodušší. Každý dělá chyby a je jen na vás, jak se k nim postavíte. Buď si začnete ‚sypat popel na hlavu‘, obviňovat se a nebo se k tomu, co se nepovedlo postavíte s úsměvem. To vám dodá energii a sílu danou situaci řešit. Sebeobviňování vede k rezignaci a potlačovaní sama sebe.

S úsměvem jde všechno líp a váš život vás bude více bavit.

Nadhled a trochu bezstarostnosti vám umožní nebýt na sebe a na své blízké tolik přísná. Dopřejte si v životě více zábavy a radostných okamžiků. Uvolněte se, zhluboka se nadechněte a pořádně se zasmějte. Ja se teď cítíte? Smysl pro humor vám umožňuje vidět věci z lepší stráky a navozuje pocit štěstí. Podívejte se na své problémy a starosti z té lepší stránky. Smysl pro humor pomáhá snáze překonávat překážky a podporuje fyzické i duševní zdraví. Schopnost podívat se na problém z odstupu a umět se mu i zasmát snižuje pocity úzkosti a agrese.

Přestaňte se brát tak vážně, to vám přínáší vrásky a zatuhlé tělo.

Začněte se usmívat a radovat se i z malých okamžiků.

Den 16 – cvičení

  • Co bláznivého můžete dnes udělat?
  • Přemýšlejte dnes o všem s úsměvem na tváři.
  • Sdílejte to s kamarádkou, bude to pro vás jednodušší a příjemnější. Podporujte se navzájem, ve sdílení je síla.

Je čas probudit tu neodolatelnou, charizmatickou a zábavnou ženu, která ve vás je.