Jak si přivolat muže svých snů

8 týdnů vás osobně povedu ve skupině stejně naladěných žen.

3.2. až 24.3.2022

vždy ve čtvrtek 15:30 – 17:00 hod. (nahrávka bude k dispozici do 24 hodin)

Objevte a uvolněte všechny zábrany, které vám brání mít lásku svého života

Pomohu Vám, abyste se stala tou pravou partnerkou pro vašeho pravého partnera. Naučím Vás, jak si vytvářet důvěru a otevřenost ve vztahu.

Už jste unavení z hledání toho pravého? Pomohu Vám uvidět možnost, že si ho do svého života můžete přivolat (jde stále o aktivní proces).

Online: vždy ve čtvrtek v 15:30 – 17 hodin (záznam setkání bude vždy rozeslán do 24 hodin).

Fotografie s mým mužem snů

Pokud si myslíte, že to není možné nebo že už čekáte příliš dlouho a vzdáváte se naděje, tento kurz je právě pro vás.

Už dost planých nadějí a bezmoci. I vy si zasloužíte lásku a nádherný vztah.

 • Už jste zkoušeli všechno možné a stále nic?
 • Cítíte se bolavé, vyčerpané a zmatené?
 • Chcete si konečně přivolat toho pravého?
 • Myslíte si, že pro ostatní je to snadné, jen vy máte smůlu?

Proč je tento kurz právě pro vás?

Byla jste na terapii. Procházela semináři. Přečetla spoustu knih. A přesto se stále ocitáte buď sama, nebo přitahujete vztahy, kde se cítíte ještě osamělejší?

Možná už jste trochu (nebo hodně) rezignovala na lásku a rozhodla se pro samotářský život.

Při pohledu na vaši romantickou historii můžete vidět negativní vzorce, které se opakují už roky. Možná dokonce chápete, odkud pocházejí. Navzdory všemu, co jste udělali, abyste je přerostli, se houževnatě objevují znovu a znovu.

Nechce se vám tomu věřit, ale zdá se, že šťastná, zdravá a upřímná láska je něco, co se stane ... druhým, ne vám.

I když si myslíte, že jste ho našli - že jste prolomili to zakletí - láska vám proteče mezi prsty jako voda. Celé vám to připadá jako krutý vtip - záhada, na kterou nemůžete přijít, bez ohledu na to, jak moc se snažíte.

Moc dobře vám rozumím.

Jste přesně ta žena, které tento proces: Jak si přivolat muže svých snů, pomůže se znovu otevřít lásce.

Naučím vás a provedu vás osobně procesem, jak si přivolat lásku do vašeho života. Jsem certifikovaná koučka procesu Calling in The One. A díky tomuto procesu jsem již pomohla stovkám žen si přivolat muže svých snů.

Kurz, kterým vás budu osobně provázet a koučovat vás je založen na metafyzických principech a transformační technologii a vytváří systematický přístup, který vám pomůže rozpustit staré bolavé vzorce a podpoří vás v tom, abyste se stala magneticky přitažlivou pro vašeho vysněného partnera.

Autorka tohoto procesu Katherine Woodward Thomas změnila životy již milióny lidem na celém světě, kteří si dokázali do života přivolat lásku, i když se předtím báli, že se to již nestane.

Bez ohledu na to, jak vytrvalé a bolestivé byly vaše předchozí vzorce, máte sílu vytvořit šťastnou a zdravou budoucnost naplněnou láskou-a já vám mohu přesně ukázat, jak.

Reference

Co říkají absolventi kurzu

V kurzu jsem objevila a odstranila spoustu limitujících přesvědčení. Eva mi dodala odvahu znovu jít na rande. Po 10 letech od rozvodu, jsem si udělala krásné fotky a přihlásila se na seznamku. Eva mi pomohla transformovat mé staré nastavení a vzorce v lásce. Měla jsem pár nezdařených schůzek, ale to mě nezastavilo, protože už jsem věděla, že se nespokojím s málem. Uvědomila jsem si, že jsem dostatečná pro opravdovou lásku a začala jsem to v hloubi své duše i cítit. To úplně změnilo, kdo se mi na seznamce začal zobrazovat a kdo mě oslovil. Vše bylo najednou jinak. A já se cítila opravdu chtěná a vše najednou začalo až magicky plynout. Můj úžasný muž je tu vždy pro mě, chce mě takovou, jaká jsem. I moje děti jsou nadšené, že jsem si do života přivolala muže, se kterým to vše jde tak v pohodě.
Mwara45 let
Vždy si vzpomenu, jak jste říkala, že až si příště zavoláme, třeba už budu mít nový vztah a abych nezapomněla na sebe a vyjádření toho, co je pro mě důležité. Dle mého na sebe zatím myslím, ale někdy se musím zastavit a uvědomit si, že partner je "nějaký" a já zase "nějaká". I po těch letech bez řekněme řádného partnerského vztahů mám někdy tendenci sklouzávat do těch naučených stereotypů...klasické, že? 🙂 Kdybych věděla, jak přesně se naplní můj záměr, byla bych více detailní.
Martina35 let

Jste připraveni si vytvořit novou možnost v lásce?

Tento kurz je pro vás, pokud:

 • Už máte dost kompromisů
 • Toužíte po tom, abyste vytvářeli vztah, který je bezpečný, šťastný a celistvý – s partnerem, který vám bude pomáhat realizovat váš nejvyšší potenciál.
 • Hluboce toužíte po lásce, ale také se bojíte, že se nikdy nevymaníte z toxických vzorců, se kterými jste byli vychováni (absolutně můžete!)
 • Víte, že vztah, který chcete, se jen tak „nestane“ a jste ochotni být v tomto procesu aktivním spolutvůrcem.
 • Jste nadšení myšlenkou, že budoucnost není určena vaší minulostí a že prostřednictvím záměru, který si stanovíte, můžete vytvořit zcela jiný výsledek.

Tento kurz vás podpoří při vytváření vaší budoucnosti a pomůže vám za sebou zanechat destruktivní vzorce jednou provždy.

Cena: 3990 Kč (8 x 1,5 hod online setkání ve skupině stejně naladěných žen).

"Vaše minulost neurčuje vaši budoucnost v lásce – vy ano. “ Katherine Woodward Thomas

Stal se zázrak, přestěhovala jsem se do ulice hned tři domy vedle jeho domu. Naše přitažlivost je magnetická, je vědomý muž a dokážeme si povídat celé hodiny. Máme stejné hodnoty a životní cíle. Děkuji Evě, že mě provedla tímto procesem. Objevila jsem velké bloky v lásce, o kterých jsem neměla ani tušení, přestože už se 15 let věnuji osobnímu rozvoji. Jsem připravená si naši lásku užívat a vytvářet. Jsem ráda, že sedm let samoty, je už minulostí.
Nathalie52 let
Nevěřila jsem si, myslela jsem si, že jsem na lásku už stará, že jsem propásla své šance v životě. Eva mi ukázala, že je to jinak. Začala jsem zpět věřit, že mohu mít krásný vztah. Eva mi pomohla zpracovat moje přesvědčení, napojit se znovu na sebe a dát sobě hodnotu. Řídím se teď více tím, co chci já a méně dám na názory ostatních. Uvědomila jsem si, že já jsem tvůrcem svého života. Můj nový vztah je v začátcích a cítím se báječně. Cítím, jak mě tento muž vnímá, jak jsem pro něho důležitá.
Lucie44 let
Eva je napomocna, trpezliva, empaticka, podporujuca koucka. Cely proces s Evou na vytvorenie vedomeho vztahu bol zaujimavy, niekedy az dobrodruzny. Ked som nevedela reagovat, vyuzivala moju schopnost pracovat s obrazmi a farbami, s vnutornym videnim. Dostala som sa na vyssi level sebapoznavania, ucenia sebalaske, sebaucte. Zijem s mojim vnutornym dietatom. To mi ukazuje, kde som. Nemam uz potrebu neustale sa hnat za dokonalostou, ktora je imaginarna, nerealna. Smerujem k vedomemu zivotu. Viem, ze toto je to, co chcem. Viacej doverujem a nechavam plynut.
Zuzana60 let

8 týdenní kurz bude probíhat online a vždy bude udělána nahrávka. Délka jednoho skupinového koučinku je 1,5 hod.

 

Potřebujete s něčím poradit?

Eva Andriessen
Jsem tady pro vás na emailu eva@andriessen.cz nebo v pracovní dny na telefonu +420 608 505 082

NA KURZU OBJEVÍTE:

 • 1
  Jak si nastavit silný záměr.
 • 2
  Odhalíte nefunkční vzorce.
 • 3
  Získáte zpět svoji sílu.
 • 4
  Transformujete svoji identitu.
 • 5
  Propustíte, co vám neslouží.
 • 6
  Napojíte se na své potřeby.
 • 7
  Objevíte svůj magnetismus.
 • 8
  Jak vnímat svoji hodnotu.