JAK SI PŘIVOLAT MUŽE SVÝCH SNŮ

8 týdnů vás osobně povedu online ve skupině stejně naladěných žen.

7.9. až 2.11.2023

vždy ve čtvrtek 15:30 – 17:00 hod na ZOOM. 3. týden je ve středu 20.9. a 19.10. je volno. (nahrávka bude k dispozici do 24 hodin)

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Objevte a uvolněte všechny zábrany, které vám brání mít lásku svého života

Pomohu vám, abyste se stala tou pravou partnerkou pro vašeho pravého partnera. Naučím vás, jak si vytvářet důvěru a otevřenost ve vztahu.

Už jste unavení z hledání toho pravého? Pomohu vám uvidět možnost, že si ho do svého života můžete přivolat (jde stále o aktivní proces).

Fotografie s mým mužem snů

Pokud si myslíte, že to není možné nebo že už čekáte příliš dlouho a vzdáváte se naděje, tento kurz je právě pro vás.

Už dost planých nadějí a bezmoci. I vy si zasloužíte lásku a nádherný vztah.

 • Už jste zkoušely všechno možné a stále nic?
 • Cítíte se bolavé, vyčerpané a zmatené?
 • Chcete si konečně přivolat toho pravého?
 • Myslíte si, že pro ostatní je to snadné, jen vy máte smůlu?

Proč je tento kurz právě pro vás?

Byla jste na terapii. Procházela semináři. Přečetla spoustu knih. A přesto se stále ocitáte buď sama, nebo přitahujete vztahy, kde se cítíte ještě osamělejší?

Možná už jste trochu (nebo hodně) rezignovala na lásku a rozhodla se pro samotářský život.

Při pohledu na vaši romantickou historii můžete vidět negativní vzorce, které se opakují už roky. Možná dokonce chápete, odkud pocházejí. Navzdory všemu, co jste udělaly, abyste je přerostly, se houževnatě objevují znovu a znovu.

Nechce se vám tomu věřit, ale zdá se, že šťastná, zdravá a upřímná láska je něco, co se stane ... druhým, ne vám.

I když si myslíte, že jste ho našly - že jste prolomily to zakletí - láska vám proteče mezi prsty jako voda. Celé vám to připadá jako krutý vtip - záhada, na kterou nemůžete přijít, bez ohledu na to, jak moc se snažíte.

Moc dobře vám rozumím.

Jste přesně ta žena, které tento proces: Jak si přivolat muže svých snů, pomůže se znovu otevřít lásce.

Naučím vás a provedu vás osobně procesem, jak si přivolat lásku do vašeho života. Jsem certifikovaná koučka a mentorka procesu "Calling in The One". A díky tomuto procesu jsem již pomohla stovkám žen si přivolat muže svých snů. Sama žiji ve vztahu s mužem mých snů, se kterým spolu vychováváme 3 děti. O našem vzahu vyprávíme v podcastu Manželství. Osobnostnímu rozvoji se věnuji již 15 let a 9 let koučuji a podporuji lidi na cestě k jejich vysněnému životu.

Kurz, kterým vás budu osobně provázet a koučovat vás je založen na metafyzických principech a transformační technologii a vytváří systematický přístup, který vám pomůže rozpustit staré bolavé vzorce a podpoří vás v tom, abyste se stala magneticky přitažlivou pro vašeho vysněného partnera.

Autorka tohoto procesu Katherine Woodward Thomas změnila životy již milióny lidem na celém světě, kteří si dokázali do života přivolat lásku, i když se předtím báli, že se to již nestane.

Bez ohledu na to, jak vytrvalé a bolestivé byly vaše předchozí vzorce, máte sílu vytvořit šťastnou a zdravou budoucnost naplněnou láskou-a já vám mohu přesně ukázat, jak.

Co vás čeká:

- 30 minutová vstupní konzultace, kde se s vámi více seznámím.

- 8 online setkání, které osobně povedu (vždy ve čtvrtek 15:30-17 hod), k dispozici bude i nahrávka.

- každý týden dostanete pracovní sešit, se kterým budeme společně pracovat.

- společné sdílení ve Facebookové skupině, kde najdete další videa a podporu.

- nová přátelství a porozumění se ženami, které řeší podobné věci jako vy.

 

Co budeme probírat v jednotlivých týdnech:

Týden 1: Vize lásky - zaměříme pozornost na představu vaší vize láskyplného vztahu.

Týden 2: Příprava na lásku - objevíte vaše vzorce v lásce, vaše potřeby a provedu vás vizualizací (meditací).

Týden 3: Uzavírání minulosti - propustíme staré dohody a rezignaci, které znemožňují rozvoj lásky ve vašich životech.

Týden 4: Léčení nejhlubších zranění - objevíme a rozebereme nejhlubší přesvědčení, která o sobě máte a která ovlivňují vaši schopnost vytvářet dlouhodobé milostné vztahy.

Týden 5: Vytváření nových možností - projdete si propouštěcím rutuálem, který otevře nové možnosti v lásce.

Týden 6: Péče o sebe - vytvoříte si závazek k sobě jako základ pro dávání a přijímání závazku od vašeho milovaného.

Týden 7: Život, který stojí za to žít - naučíte se prožívat vědomé štěstí jako základ pro přijímání lásky do života.

Týden 8: Život naplněný láskou - naučím vás používat intuici, která vám umožní činit dobrá a moudrá rozhodnutí při utváření zdravých vztahů.

 

Jste připravené si vytvořit novou možnost v lásce?

Tento kurz je pro vás, pokud:

 • Už máte dost kompromisů
 • Toužíte po tom, abyste vytvářely vztah, který je bezpečný, šťastný a celistvý – s partnerem, který vám bude pomáhat realizovat váš nejvyšší potenciál.
 • Hluboce toužíte po lásce, ale také se bojíte, že se nikdy nevymaníte z toxických vzorců, se kterými jste byly vychováné (absolutně můžete!)
 • Víte, že vztah, který chcete, se jen tak „nestane“ a jste ochotné být v tomto procesu aktivním spolutvůrcem.
 • Jste nadšené myšlenkou, že budoucnost není určena vaší minulostí a že prostřednictvím záměru, který si stanovíte, můžete vytvořit zcela jiný výsledek.

Tento kurz vás podpoří při vytváření vaší budoucnosti a pomůže vám za sebou zanechat destruktivní vzorce jednou provždy.

Cena: 4999 Kč (8 x 1,5 hod online setkání ve skupině stejně naladěných žen).

"Vaše minulost neurčuje vaši budoucnost v lásce – vy ano. “ Katherine Woodward Thomas

Co říkají absolventky kurzu

Stal se zázrak, přestěhovala jsem se do ulice hned tři domy vedle jeho domu. Naše přitažlivost je magnetická, je vědomý muž a dokážeme si povídat celé hodiny. Máme stejné hodnoty a životní cíle. Děkuji Evě, že mě provedla tímto procesem. Objevila jsem velké bloky v lásce, o kterých jsem neměla ani tušení, přestože už se 15 let věnuji osobnímu rozvoji. Jsem připravená si naši lásku užívat a vytvářet. Jsem ráda, že sedm let samoty, je už minulostí.
Nathalie52 let
Nevěřila jsem si, myslela jsem si, že jsem na lásku už stará, že jsem propásla své šance v životě. Eva mi ukázala, že je to jinak. Začala jsem zpět věřit, že mohu mít krásný vztah. Eva mi pomohla zpracovat moje přesvědčení, napojit se znovu na sebe a dát sobě hodnotu. Řídím se teď více tím, co chci já a méně dám na názory ostatních. Uvědomila jsem si, že já jsem tvůrcem svého života. Můj nový vztah je v začátcích a cítím se báječně. Cítím, jak mě tento muž vnímá, jak jsem pro něho důležitá.
Lucie44 let
Eva je napomocna, trpezliva, empaticka, podporujuca koucka. Cely proces s Evou na vytvorenie vedomeho vztahu bol zaujimavy, niekedy az dobrodruzny. Ked som nevedela reagovat, vyuzivala moju schopnost pracovat s obrazmi a farbami, s vnutornym videnim. Dostala som sa na vyssi level sebapoznavania, ucenia sebalaske, sebaucte. Zijem s mojim vnutornym dietatom. To mi ukazuje, kde som. Nemam uz potrebu neustale sa hnat za dokonalostou, ktora je imaginarna, nerealna. Smerujem k vedomemu zivotu. Viem, ze toto je to, co chcem. Viacej doverujem a nechavam plynut.
Zuzana60 let
Uvědomila jsem si, že se nemám bát říkat to, co si myslím nebo cítím, i když s tím ostatní nebudou souhlasit. Dále jsem si uvědomila, že sem opravdu patřím na tuto planetu, i když mi to Eva musela vysloveně říct. Ale někdy stačí, že vám to někdo řekne a přímo potvrdí a ono to nějak uvnitř zaklapne. Taky jsem si uvědomila, jak je zdravé mít někoho kolem sebe (kouče, terapeuta), který mě nesoudí, ale pomáhá mi na věci se podívat jinak. Díky tomu vím, že si nemusím svoje traumata řešit v nějakém emočně rozervaném stavu. Dále, že to nejlepší, co pro svůj budoucí opravdový vztah a život můžu udělat, je být sama sebou ve všech ohledech. Tedy, že důležité je vědět, co v životě chci a jak to chci mít.. Ten vesmír to pak už nějak zařídí, zejména když se pustím do akce! A hlavně, že jsem poznala úžasné ženy. A to je k nezaplacení. Děkuji.
Kristi30 let
Pracuji v téměř čistě mužském prostředí. Holt IT obor má své zápory a tohle je asi jedním z nich. Pro mě byl tento kurz vysloveně balzámem na duši, kde sdílejí samé ženy a navzájem se podporují a radí si... A i díky tomu jsem pochopila, proč chodím ráda na výlety jen se ženami. Protože v práci mám skoro samé muže 🙂 - Moc se mi líbilo, jak to Eva vedla, že na začátku byla meditace, abych přepla a naladila se na naši 1,5 hodinku. - Taky se mi líbilo, že u některých žen jsem slyšela celý jejich příběh. - Pozitivně vnímám předem poslané materiály – dokument s tím, co se bude probírat. Před koučinkem jsem mohla nakouknout dovnitř a všechny otázky jsem si vypsala do deníku, kam jsem si zapisovala i poznámky a uvědomění. - Přišlo mi vhod, že Eva samostatně nahrávala některé meditace do FB skupinky. Některé jsem udělala i dvakrát, abych zjistila co mám za problém. Bylo skvělé, že jsme dostaly nahrávky k dispozici. Vracela jsem se k nim, když jsem něco nestihla. Anebo bylo zajímavé téma. Myslím, že o Vánocích se k některým ještě jednou vrátím.
Kristýna27 let

8 týdenní kurz bude probíhat online a vždy bude udělána nahrávka. Délka jednoho skupinového koučinku je 1,5 hod.

NA KURZU OBJEVÍTE:

 • 1
  Jak si nastavit silný záměr.
 • 2
  Odhalíte nefunkční vzorce.
 • 3
  Získáte zpět svoji sílu.
 • 4
  Transformujete svoji identitu.
 • 5
  Propustíte, co vám neslouží.
 • 6
  Napojíte se na své potřeby.
 • 7
  Objevíte svůj magnetismus.
 • 8
  Jak vnímat svoji hodnotu.

Potřebujete s něčím poradit?

Eva Andriessen
Jsem tady pro vás na emailu eva@andriessen.cz nebo v pracovní dny na telefonu +420 608 505 082