Den 20 – Milujte svoje tělo!

 

JAK BÝT NEODOLATELNÁ

Milujte svoje tělo!

Jaké pro vás bylo včerejší cvičení? Naplnila jste vaše tělo do posledního článku na prstech láskou? Pokud jste to ještě neudělala, zkuste to. Ta teplá vlna lásky je opravdu příjemná.

Jste dokonalá, taková jaká jste.

Neodolatelná žena miluje své tělo. Vaše tělo je nádherný nástroj, který slouží k tomu, aby jste mohla v životě fungovat. Bez těla nejsme schopni existovat.

Spousta krásných žen se zanedbává a pak se diví, že se cítí nepřitažlivé. Pokud jste přibrala a přestala se o sebe a své tělo starat, je čas na změnu. To, jak vypadáte, má vliv na to, jak se cítíte. Některé z vás mohly dojít až tak daleko, že své tělo přestaly mít rády nebo ho dokonce nenávidí. To je potřeba změnit. Ať vaše tělo vypadá jakkoliv, je vaše. Pokud ho nebudete mít ráda, tak vám nebude plně sloužit. Bude mít různé zdravotní problémy a bolesti. Začněte tím, že své tělo přijmete takové jaké je. Nevadí, že máte pár kilo navíc.

Začněte svoje tělo milovat.

Buďte vděčná svému tělu za to, co pro vás dělá. Vždyť díky němu dýcháte, chodíte, můžete pracovat či se milovat. Vaše tělo je váš obrovský dar. Proto je důležité, aby jste se o něho patřičně starala a hýčkala ho.

Jakmile se spojíte zpět se svým tělem, uslyšíte jeho signály, které vám budou napovídat, co vaše tělo potřebuje. Pokud budete mít opravdu ráda své tělo a uvědomíte si, jak je pro vás důležité, nebudete se chtít přejídat a celý den prosedět u počítače čí televize. Naopak mu dopřejete to nejlepší jídlo, pohyb a hodně spánku.

Milujte svoje tělo!

Den 20 – cvičení

  • Postavte se nahá před zrcadlo a přijměte své tělo, začněte ho obdivovat za to, jaké je a co pro vás dělá.
  • Začněte si uvědovat, co jíte.
  • Sdílejte to s kamarádkou, bude to pro vás jednodušší a příjemnější. Podporujte se navzájem, ve sdílení je síla.

Je čas probudit tu neodolatelnou, charizmatickou a zábavnou ženu, která ve vás je.