VĚDOMÝ ROZCHOD

Cítíte se ztracení, nevěříte si a chtěli byste uzavřít minulost a vztah s bývalým partnerem, abyste získali zpět svoji vnitřní sílu, sebevědomí a pocit, že za něco stojíte? Chcete se zase cítit lépe, zahojit bolavé srdce a najít odvahu se znovu otevřít lásce?

Pomohu vám, abyste se emocionálně odpojili od bývalého partnera, propustili emoce a bolest spojené s bývalým vztahem a znovu si začali vytvářet budoucnost podle svých představ.

Vědomý rozchod je citlivý proces, který vám pomůže proměnit bolest z rozchodu v nový začátek. Díky tomu můžete prožít stresující životní etapu bez hlubokých psychických šrámů či nenávisti a probudit v sobě to nejlepší, co ve vás je. Cílem vědomého rozchodu je osvobodit se od minulosti a začít budovat nový a šťastný život.

Vědomý rozchod je 3měsíční individuální koučovací program, kde si během 10 sezení projdeme proces, který vytvořila uznávaná manželská a rodinná terapeutka Katherine Woodward Thomas.

Naše setkání mohou probíhat online přes ZOOM, Skype, WhatsApp nebo individuálně v Brně.

Rozhodnutí o rozchodu (o odpojení) se od svého partnera je bolestivé pro každého, kdo je a byl součástí vašeho vztahu. Pokud jste se rozhodl(a) ukončit svůj vztah se svým partnerem, tak si sami sobě dejte dar. Nechte se podpořit, inspirovat a objevte pro sebe pěti úrovňový proces vědomého rozchodu (vědomého odpojení).
Špatný rozchod může být jednou z nejvíce traumatizujících událostí, které budete vy, vaše děti, rodina nebo přátelé prožívat. Psychologové a psychoterapeuti tuto událost často přirovnávají k životu ohrožující nemoci, která vám devastuje život, svobodu bytí, svobodu jednání a klid na duši.

Čas neuzdraví všechny rány. Co bylo vytvořeno jazykem, tak musí být i pomocí jazyka přepsáno. Já vám mohu pomoci přepsat vaši budoucnost jazykem bezpodmínečné lásky, soucitu, empatie a odpuštění.

Nezáleží na tom, zda je rozchod stále čerstvý nebo se stal před mnoha lety. Bolest, kterou jste zažili nebo prožíváte je skutečná, protože zahrnuje ztrátu. Ztrátu vztahu, někdy i domova, rodiny a přátelství. Často ani nezáleží na kvalitě vztahu. Je jedno jak kvalitní vztah jste měli, vždy to bolí.

Naučte se společně se mnou léčit své srdce a nalézt svou osobní integritu po rozchodu. Pomohu vám objevit pro sebe, jak si vědomě ulevit od bolesti. Získáte zpět svou osobní schopnost jednat a vytvoříte si svůj šťastný život po rozchodu. Přeměníte svůj smutek na odolnost a bolest do nově nalezené svobody žít život, který milujete.

Prostřednictvím vědomého rozchodu začnete vidět, jak jste zdrojem svého vlastního utrpení, které vás vězní a svazuje od života, který milujete.

Prostřednictvím procesu vědomého rozchodu spolu objevíme:

  • Vědomý, laskavý a citlivý způsob, jak se odpojit od svého současného nebo bývalého partnera.
  • Emocionální svobodu prostřednictvím posilňujícího osobního vztahu k sobě, naučíte se pracovat se svými emocemi, abyste se mohli inspirovat a motivovali se k nebývalé transformaci vašeho života.
  • Jak se zbavit nedostatečného pocitu vlastní hodnoty a nedostatečného pocitu lásky, který zažíváte pokud jste ve vztahu byli nebo jste v pozici oběti, abyste mohli posunout své bytí a jednání.
  • Váš způsob bytí a způsob jednání, který se vám stále dokola opakuje, abyste mohli nalézt zdroj bolesti vaší lásky. Přerušíte tento naučený vzorec a uzdravíte své srdce.
  • Jak být přirozeným zdrojem síly, která vytváří pozitivní budoucnost pro sebe i pro ostatní, bez ohledu na to, jak bolestný a těžký byl váš rozchod – vaše odpojení od partnera.
  • Jak si vytvořit nový šťastný život po rozchodu, ve kterém se stanete zdrojem a součástí něčeho většího, než jste vy sami.

 

Reference

Jsem opravdu v úžasu, jak rychle jsem uviděla a cítila změnu v sobě. Mohu změnit způsob, jakým přistupuji k situacím, a moje sebevědomí je mnohem lepší než na začátku. Dokážu zvládat těžké situace a komunikovat, co potřebuji. A tentokrát mě lidé slyší. Je to úleva. Jsem tak šťastná za tento program, opravdu to buduje mou sebedůvěru a schopnost komunikovat s někým, s kým to mám momentálně opravdu složité! Děkuji mnohokrát!!
Helena Skalická
Když jsem začínala koučink s Evou, byla jsem úplně ztracená, protože se se mnou rozešel můj bývalý přítel po 17 letech, za velmi špatných okolností. Cítila jsem se úplně na dně a neviděla jsem žádné světlo ve své budoucnosti. Koučovací program mi pomohl znovu najít své pravé já, zlepšit sebevědomí, abych neuvízla v problémech své minulosti a vytvořila si úžasný život, jaký jsem si ještě před rokem nedokázala představit. Bez Evy bych dnes v životě nebyl tam, kde jsem!! Je to neuvěřitelná osoba a díky ní jsem opět sama sebou a vím, jaký jsem silný člověk. Koučování s Evou mi změnil život. Jsem úplně jiný člověk, než jsem byla na začátku programu. Myslela jsem, že můj život je u konce a teď kolem sebe vidím všechny příležitosti. Jsem na začátku něčeho nového a je to vzrušující.
Pia

Objednejte si vstupní konzultaci:

https://evolucevztahu.cz/konzultace

Sama jsem si prošla rozvodem a odpojením. Soucítím s vámi.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.