Den 9 – Život není náhoda

JAK BÝT NEODOLATELNÁ

Život není náhoda

Podívala jste se včera na své strachy? Ovládáte váš strach nebo se necháváte ovládnout strachem? Představila jste si, jaký by byl váš život a vaše vztahy, kdyby vás neovlivňoval strach?

Jste dokonalá, taková jaká jste.

Věříte zákonu přitažlivosti? Náhoda neexistuje.  Vše, co v životě máte, je odrazem vašeho nastavení. To co máte, jste k sobě přitáhly vědomě či nevědomě. Všechno je přesně, jak má být. Vše, co děláte nebo prožívate, potřebujete pro svůj osobní rozvoj.

Nic není náhoda.

Mnoho žen je nešťastných, protože neustále bojují s tím, co se jim v životě děje. Veškerá zklamání, zloba nebo nespokojenost pramení ze vzdoru  nebo nesouhlasu s nějakou stávající stránkou vašeho života.

Základem je přijmout, že je vše, jak má být. Pokud přestanete vzdorovat a bojovat, dostanete zpět přístup k vaší osobní síle a jasné mysli. Neznamená to, že zůstanete ve vztahu, kde jste nešťastná nebo v práci, kde jste nespokojená.

Když přijmete realitu, dodá vám to sílu.

Uvědoměním si, že vy si vytváříte svoji životní cestu, získáte vládu nad svým životem. Nastavením svých osobních cílů, máte jasné směřování a motivaci. Víte, kam dáváte vaše úsilí a energii. Pokud víte, co chcete a kam směřujete, mají vaše činnosti smysl a jasný směr. Víte, na co se máte soustředit a máte motivaci naplnit vaše sny. A to zvyšuje vaší neodolatelnost.

Není náhoda, že si teď čtete tento článek.

Den 9 – cvičení

  • Co se vám ve vašem životě nelíbí a nic s tím neděláte, protože si myslíte, že to není ve vašich možnostech?
  • Opravdu to tak je? Na kom to tedy závisí?
  • Sdílejte to s kamarádkou, bude to pro vás jednodušší a příjemnější. Podporujte se navzájem, ve sdílení je síla.

Je čas probudit tu neodolatelnou, charizmatickou a zábavnou ženu, která ve vás je.

Eva je koučka, která transformuje životy stovkám lidí z více jak 15 zemí světa. Žila rok v Austrálii a 3,5 roku v Anglii, kde v Londýně studovala transformační koučovací metody osobnostního rozvoje. V Globálním Institu pro Výjimečné ženy GIFEW vede online program pro ženy Femina Fusion. Pomáhá lidem odhalit jejich silné stránky a přirozený talent, aby mohli využívat svoji jedinečnost a naplňovat svůj potenciál a žít v celkové harmonii. Specializuje se na řešení vztahů a umožňuje lidem rozvíjet nové způsoby komunikace, která jim dá svobodnou volbu v rozhodování v životě. Záleží jí na tom, aby každý žil šťastný a naplněný život.
Komentáře