Den 15 – Poznejte svůj talent!

JAK BÝT NEODOLATELNÁ

Poznejte svůj talent!

Včera jste měla možnost jít hlouběji do sebe a uvědomit si vaše hodnoty. Co je pro vás skutečně důležité? Pokud ještě nevíte, doporučuji se vrátit ke článku den 14.

Jste dokonalá, taková jaká jste.

Vaše osobní neodolatelnost poroste, pokud si jste vědoma svého talentu, který udává vaší přirozenost. Když znáte svoji hodnotu, nemáte potřebu se srovnávat s ostatními. Váš přirozený talent odhaluje vaše schopnosti, silné a slabé stránky a také váš styl komunikace a chování. Určuje vaše vidění světa a toho, co je vaše ‚flow‘. Váš přirozený talent také ukazuje, co vám nejde nebo na co se nehodíte. Ženy žijí často v představě, že musejí zvládnout všechno a obviňují se, pokud to tak není. Ale to je velký omyl, vy opravdu nemusíte umět a zvládat všechno.

Pokud budete dělat opravdu jen to, co vás baví a v čem jste dobrá, vaše neodolatelnost poroste.

Váš způsob myšlení je jedinečný, už nemusíte chtít být stejná jako váš kolega nebo kamarádka. Díky tomu, že porozumíte vaší osobnosti a přirozenosti, zvýšíte svoje sebevědomí a přitažlivost.

Na trhu je spousta různých osobnostích profilů, já osobně pracuji s Dynamikou Bohatství. Objevením svého profilu pochopíte sama sebe, svoje jednání a také si vyjasníte, proč vám některé činnosti příjdou jednoduché a snadno je uděláte a jiné vás naprosto vysají. Pochopíte také své parnery a děti. Najednou uvídíte, proč se chovají způsobem, který je pro vás nepochopitelný a uvědomíte si jejich vnímání světa.

Objevte svoji osobnost, dá vám to svobodu, radost a nové možnosti v životě.

Buďte sama sebou.

Den 15 – cvičení

  • Jaké jsou vaše silné stránky a schopnosti? A napište si je.
  •  Zeptejte se alespoň dvou lidí, jaké schopnosti a přednosti máte. Budete mile překvapená.
  • Sdílejte to s kamarádkou, bude to pro vás jednodušší a příjemnější. Podporujte se navzájem, ve sdílení je síla.

Je čas probudit tu neodolatelnou, charizmatickou a zábavnou ženu, která ve vás je.