K čemu je vlastně kouč?

Žijete skutečný život nebo žijete život na základě přesvědčení o jeho skutečnosti?

Všichni žijeme svůj život na základě svého přesvědčení, že je skutečný. A právě tyto přesvědčení o skutečnosti života jsou pro nás limitující pro skutečný prožitek v životě. Přijmeme-li možnost, nevnímat náš život přes teorie a naše přesvědčení, otevře se nám brána do skutečného štěstí a vnitřního naplnění.

Nemůžeš změnit něco, co nevíš, že nevíš.

Bez pomoci druhého (dobrého kouče) nelze změnit své limitující přesvědčení, které nám brání prožívat skutečný život.

  • Víte, co je skutečný život a jak se žije?
  • Neprožíváte teď spíše život na základě vašeho přesvědčení a teorii o jeho skutečnosti?

Napište mi do komentáře pod článek, jaká je právě teď vaše absolutně největší výzva, se kterou se ve svém životě potýkáte…

nevis-ze-nevis-eva-andriessen

Eva je koučka, která transformuje životy stovkám lidí z více jak 15 zemí světa. Žila rok v Austrálii a 3,5 roku v Anglii, kde v Londýně studovala transformační koučovací metody osobnostního rozvoje. V Globálním Institu pro Výjimečné ženy GIFEW vede online program pro ženy Femina Fusion. Pomáhá lidem odhalit jejich silné stránky a přirozený talent, aby mohli využívat svoji jedinečnost a naplňovat svůj potenciál a žít v celkové harmonii. Specializuje se na řešení vztahů a umožňuje lidem rozvíjet nové způsoby komunikace, která jim dá svobodnou volbu v rozhodování v životě. Záleží jí na tom, aby každý žil šťastný a naplněný život.
Komentáře