Den 1 – Jste dokonalá, taková jaká jste!

JAK BÝT NEODOLATELNÁ

Jste dokonalá, taková jaká jste!

Všímejte si, co vám nejde, co se vám na vás nelíbí. Nesnažte se to změnit, jen si toho buďte vědoma. Jen čeho jste si vědoma, může odejít. Pokud jste si vědoma, že je vám nějaké vaše chování na obtíž, začněte si toho chování všímat, aniž by jste se  kritizovala. Pak takové chování samo zmizí. Není zapotřebí na sobě začít rychle něco měnit, snažit se sama sebe opravit.

Jste dokonalá, taková jaká jste.

Pokud si budete myslet, že je na vás něco špatně , budete se tomu bránit. Ale tomu čemu se bráníte, přetrvává. Zaměřujete pozornost na nápravu toho, co je na vás špatně a to tam zůstává. Říká se tomu zákon přetrvávání. Jen si vzpomeňte kolikrát jste si slíbila, že už něco nebudete dělat.

Den 1 – cvičení

  • Všimněte si chování, které se vám na vás nelíbí, nijak se nekritizujte, jen si toho buďte vědoma.
  • Buďte na sebe jemná a vlídná, jen se zvědavě pozorujte a nesnažte se nic změnit. Pouze, když poznáte sama sebe můžete růst, kritika vám k růstu nepomůže.
  • Sdílejte to s kamarádkou, bude to pro vás jednodušší a příjemnější. Podporujte se navzájem, ve sdílení je síla.

Je čas probudit tu neodolatelnou, charizmatickou a zábavnou ženu, která ve vás je.

Eva je koučka, která transformuje životy stovkám lidí z více jak 15 zemí světa. Žila rok v Austrálii a 3,5 roku v Anglii, kde v Londýně studovala transformační koučovací metody osobnostního rozvoje. V Globálním Institu pro Výjimečné ženy GIFEW vede online program pro ženy Femina Fusion. Pomáhá lidem odhalit jejich silné stránky a přirozený talent, aby mohli využívat svoji jedinečnost a naplňovat svůj potenciál a žít v celkové harmonii. Specializuje se na řešení vztahů a umožňuje lidem rozvíjet nové způsoby komunikace, která jim dá svobodnou volbu v rozhodování v životě. Záleží jí na tom, aby každý žil šťastný a naplněný život.
Komentáře