Den 8 – Máte strach?

JAK BÝT NEODOLATELNÁ

Máte strach?

Udělala jste si včera cvičení? Dokázala jste být plně přítomná v konverzacích? Jaké to pro vás bylo? Uvědomila jste si, že úplně nejneodolatelnější jste právě ve chvíli, kdy žijete přítomností?

V tento jedinečný moment jste krásná, plná lásky a odpuštění. Tím, že plně ukážete, kdo jste, starosti a obavy mizí.

Jste dokonalá, taková jaká jste.

Mysl člověka je automaticky nastavená k přežití. Stále se ve vaší mysli objevují strachy z minulosti a budoucnosti. Vaše mysl neustále analyzuje, porovnává, vyhodnocuje a říká vám, co máte dělat. Rozhoduje se na základě zkušeností a prožitků z minulosti. Toto nastavení vaší mysli je velice limitující. Mysl vám radí, co udělat, aby jste byla krásnější, výkonnější nebo odolnější. Ale pokud se vám v minulosti něco nepovedlo, vaše mysl vám to dává patřičně ‚sežrat‘.  Ráda připomíná vaše chyby, to jak jste nedokonalá, špatná nebo hloupá. Což vaši neodolatelnost nepodporuje. Jak jsem již psala v minulém článku, je potřeba si uvědomit, že to co vám vaše mysl říká, není pravda. Dokud si neuvědomíte, že vy a vaše mysl není totéž, nezbavíte se pocitu, že to tak je.

Vzniká začarovaný kruh a vy o sobě začnete pochybovat. Bojíte se udělat rozhodnutí, věřit vlastnímu názoru. Začne vás ovládat strach. Přestanete si věřit. Strach blokuje váš potenciál. Začněte to měnit a naučte se pracovat se svým strachem. Nahraďte svůj strach odvahou a rozhodností. Na chvíli se zastavte a svůj strach pojmenujte, pozorujte ho a nechte ho odejít.

Otevřou se vám nové možnosti.

Opravdu nezáleží na tom, kolik jste v minulosti udělala chyb nebo že vám něco nevyšlo. Je jedno kolik vážíte nebo kolik je vám let. Jste nádherná a velkolepá bytost.

Začněte být neodolatelná už od této chvíle.

Den 8 – cvičení

  • Jak moc vás ovlivňuje strach ve vašem životě? Pojmenujte všechny oblasti, kde vás ovládá strach.
  • Jaké by to bylo, kdyby jste žila bez strachu? Zavřete oči a představte si, jak váš strach ‚odchází‘.
  • Sdílejte to s kamarádkou, bude to pro vás jednodušší a příjemnější. Podporujte se navzájem, ve sdílení je síla.

Je čas probudit tu neodolatelnou, charizmatickou a zábavnou ženu, která ve vás je.