Den 14 – Neodolatelné ženy vědí, co je pro ně důležité

JAK BÝT NEODOLATELNÁ

Neodolatelné ženy vědí, co je pro ně důležité

Objevila jste svoji vášeň? Víte, co vás nabíjí energií? Pokud ještě nevíte, určitě se vraťte ke včerejšímu článku a hledejte v sobě. Vaše vášeň je ukrytá ve vás.

Jste dokonalá, taková jaká jste.

Neodolatelné ženy vědí, co je pro ně důležité a objevují způsoby, jak svoje charizma vyjadřovat ze vnitř i navenek. Největší dárek, který si můžete dát je vědět, co je pro vás skutečně důležité, jaké jsou vaše životní postoje a hodnoty. Jde o to, aby jste žila naplno, dostala se ke svému lepšímu já a byla si vědoma toho, co se kolem vás děje.

Někdy to není snadné, může se stát, že přijdete o práci, o vztah, o který jste velice stála nebo se vám doma poláme pračka. Přepadne vás zklamání a smutek. V této těžké situaci je lehké sklouznout zpátky do starých myšlenek a návyků. Snadno zapomente, kdo jste a co je pro vás důležité. Rozhodně nepředstírejte, že je vše v pořádku, když není. Přiznejte si pravdu, pojmenujte, jak se cítíte. Pozorujte se bez zbytečného drama nebo stavění se do pozice oběti. Když budete potřebovat plakat nebo křičet, tak si to dovolte. Jen tím nikomu jinému neubližujte. Komunikujte, zavolejte kamarádce nebo své koučce.

Uvědomte si, že jste skvělá a úžasná bytost!

Víte, jaké jsou vaše životní hodnoty? Vaše životní hodnoty vyjadřují to, na čem vám opravdu záleží. Jsou součástí vaší motivace a díky nim se rozhodujte, zda něco uděláte nebo neuděláte. Ovlivňují vás při vašich rozhodnutích a životních volbách. Pokud nežijete v souladu se svými hodnotami vede to k frustraci a nespokojenosti.

Využijte dnešního cvičení a určete si vaše životní hodnoty.

Ukažte světu vaší přirozenost a vaše neodolatelnost poroste.

Den 14 – cvičení

  • Napište 10 hodnot, které jsou pro vás nejvíce důležité (např: rodina, láska, sebeúcta, přátelství, peníze, výkon….) a seřaďte je podle důležitosti.
  • Jak svoje hodnoty v životě naplňujete? Pokud chcete zaslat podrobnější cvičení, napište mi na eva@andriessen.cz.
  • Sdílejte to s kamarádkou, bude to pro vás jednodušší a příjemnější. Podporujte se navzájem, ve sdílení je síla.

Je čas probudit tu neodolatelnou, charizmatickou a zábavnou ženu, která ve vás je.