Den 21 – Vnitřní moudrost

JAK BÝT NEODOLATELNÁ

Vnitřní moudrost

Jaké pro vás bylo včerejší cvičení? Pozorovala jste své tělo a přijala ho takové, jaké je? Jste mu vděčná za to, co pro vás dělá? Hýčkejte svoje tělo, dopřejte mu jen to nejlepší.

Jste dokonalá, taková jaká jste.

Neodolatelná žena se umí spojit se svoji vnitří moudrostí. Můžete ji také nazývat intuice nebo duše. Dnešní uspěchaná doba, kdy se spousta žen honí za kariérou, penězi či úspěchem, vede k tomu, že často přestanou vnímat svoji intuici. Mnoho žen se tak odpojí od své duše a začnou prožívat vnitřní neklid. Cítí se zmatené a neví, co jim chybí nebo co chtějí. Přitom je to tak jednoduché. Stačí se spojit zpět sama se sebou a vnímat svoji vnitřní moudrost, která vždy ví, co je pro vás nejlepší.

Zní to jednoduše, ale proč mnoho z vás neví, jak to udělat? Vybudovala jste si tak silnou mysl a jste tak plná myšlenek, že už neumíte svoji intuici rozpoznat.

Často mi ženy říkají, že intuici cítí, ale bojí se podle ní rozhodnout. Pokud však cítíte strach, pochyby nebo obavu, nejste s intuicí spojená. Je to opět vaše ‚hlava‘, která řídí vaše rozhodnutí.

Nechte strach, obavy, nedůvěru sama k sobě či pocit, že nejste dost dobrá, odejít. Představte si, jak odchází, pozorujte to a nechte to jít. Můžete tomu i zamávat.

Spojení se svojí duší vám umožní žít tady a teď. Budete cítit klid a mír a začnou se vám v životě dít zázraky. Začnete si více důvěřovat a projevovat se autenticky.

Energie duše vibruje na vyšší frekvenci než negativní energie, kterou je strach či obava. Spojení se svoji duší, vás může od negativní energie ochránit.

Vyjádřete, kdo skutečně jste a odhalte vaše pravé já.

Všichni jsme stvoření z energie, která se neustále mění a pohybuje, nikdy nezůstává v klidu. Pokud se vám pořád dokola honí stejná myšlenka, je produktem mysli.  A jak už jsem psala dříve (den 7), vy nejste vaše myšlenky.

Věřte ve svoji vnitřní moudrost!

Den 21 – cvičení

  • Vzpomeňte si na okamžik, kdy jste opravdu cítila spojení sama se sebou.
  • Najděte si prostor sama pro sebe, kde vás nebude nikdo rušit, zavřete oči a vraťte se k okamžiku, kdy jste svoji intuici cítila.
  • Sdílejte to s kamarádkou, bude to pro vás jednodušší a příjemnější. Podporujte se navzájem, ve sdílení je síla.

Je čas probudit tu neodolatelnou, charizmatickou a zábavnou ženu, která ve vás je.