Den 6 – Umíte žít právě teď?

JAK BÝT NEODOLATELNÁ

Umíte žít právě teď?

Minulý den jsme probíraly rovnováhu mezi vaší ženskou a mužskou energií. Co jste objevila? Jste příliš odkázaná na ostatní a nebo jste velice odhodlaná a cílevědomá? Ideální je mít tyto energie v souladu, to vám umožní být nádherná a neodolatelná.

Jste dokonalá, taková jaká jste.

Umíte žít v přítomném okamžiku a vychutnávat si radost, kterou přináší tento probíhající moment? Uvolněte se, zhluboka se nadechněte, zavřete oči a chvíli si jen tak relaxujte.

Dopřejte si jen tak být.

Zapomeňte na všechny vaše úkoly a povinnosti. Přestaňte přemýšlet, co by jste dnes měla doma uvařit. Nevyčítejte si ani to, co jste dnes nestihla nebo co se vám nepovedlo. Jak se cítíte? Zaměřte se na vaše pocity, tělo, tlukot srdce. Cítíte to spojení s vaší vnitřní moudrostí? Cítíte to blahodárné teplo, které se z vašeho srdce rozlévá do vašeho celého těla? To je vaše chvilka. Zkuste si plně uvědomovat součastnost.

Buďte právě teď.

Užívejte si pocity napojení na vaše tělo, mysl a intuici každý den. Tímto získáte přístup ke zdroji vaší krásy a půvabu. Vaše neodolatelnost a charizma se bude zvětšovat a vy do svého života začnete přitahovat zcela jiné lidi. Takové, kteří vás plně podpoří na vaší životní cestě.

Den 6 – cvičení

  • Dopřejte si 5 min relaxaci a spojte se svým tělem, myslí a intiucí.
  • Jak se teď cítíte? Co se vám otevřelo?
  • Sdílejte to s kamarádkou, bude to pro vás jednodušší a příjemnější. Podporujte se navzájem, ve sdílení je síla.

Je čas probudit tu neodolatelnou, charizmatickou a zábavnou ženu, která ve vás je.

Eva je koučka, která transformuje životy stovkám lidí z více jak 15 zemí světa. Žila rok v Austrálii a 3,5 roku v Anglii, kde v Londýně studovala transformační koučovací metody osobnostního rozvoje. V Globálním Institu pro Výjimečné ženy GIFEW vede online program pro ženy Femina Fusion. Pomáhá lidem odhalit jejich silné stránky a přirozený talent, aby mohli využívat svoji jedinečnost a naplňovat svůj potenciál a žít v celkové harmonii. Specializuje se na řešení vztahů a umožňuje lidem rozvíjet nové způsoby komunikace, která jim dá svobodnou volbu v rozhodování v životě. Záleží jí na tom, aby každý žil šťastný a naplněný život.
Komentáře