Den 4 – Ovládají vás negativní myšlenky?

JAK BÝT NEODOLATELNÁ

Ovládají vás negativní myšlenky?

Včera jsme se zaměřily na ženskou sílu. Jaký jste o sobě udělala objev? Po čem ženy ve skutečnosti nejvíce touží? Jen přemýšlejte, nejsou to šaty, šperky, super práce a ani krásná postava. Je to láska a pocit, že vás má někdo rád a že se máte o koho opřít.

Jste dokonalá, taková jaká jste.

Láska je všude kolem nás. Můžete si být naprosto jistá, že už teď vás má někdo rád, že je vše v pořádku. Vše ostatní, co si myslíte, je vytvořeno vaší hlavou. Vaše mysl má tu moc vytvářet myšlenky o vás, které vás často děsí. Všechny ty smutky a starosti, které vaše mysl produkuje vás odvádějí od uvědomění si, že vše je v pořádku, tak jak to je.  Že vše je, jak má být. Pokud jste plná obav, strachu a jiných negativních myšlenek o vás, bere vám to energii a cítíte se unavená a vyčerpaná. Je škoda, aby jste se schovávala za vaše povídačky o tom, jak jste na tom špatně nebo jak jste nedokonalá čí nedostatečná.

Láska je všude kolem nás.

Když tyto myšlenky pustíte a uvolníte se, ucítíte příval energie. Budete krásná a přitažlivá. Celá se rozzáříte, vaše srdce se otevře a vy můžete začít naplno využívat váš potenciál. Jste úžasná žena a je na čase, aby jste začala naplňovat vaše poslání. Přijměte svoji neodolatelnost jako vaší nedílnou součást. Buďte ušlechtilá a pokorná zároveň. Pokud se naučíte mít ušlechtilost a pokoru v rovnováze, vašemu půvabu nikdo neodolá. Je to jen na vás, kým se rozhodnete být.

Den 4 – cvičení

  • Jaké máte obavy a strachy? Zkuste je pojmenovat. Jsou stále tak veliké?
  • Jaký by byl váš život, kdyby tam nebyl strach a obavy? Co by pro vás bylo možné?
  • Sdílejte to s kamarádkou, bude to pro vás jednodušší a příjemnější. Podporujte se navzájem, ve sdílení je síla.

Je čas probudit tu neodolatelnou, charizmatickou a zábavnou ženu, která ve vás je.