Den 17 – Opravdu vám na sobě záleží?

JAK BÝT NEODOLATELNÁ

Opravdu vám na sobě záleží?

Co jste udělala včera bláznivého? Pokud jste naplnila včerejší cvičení, měla jste zábavný a úsměvný den.

Jste dokonalá, taková jaká jste.

Neodolatelné ženě na sobě záleží. Jak o sebe pečujete? Ženy často pod tlakem stresu a nedostatku času na sebe zapomínají, protože jsou vyčerpané a unavené. Potom vám přestane záležet na tom, jak vypadáte. Sotva se nalíčíte a oblečení si vezmete první, které vám padne do ruky. Hlavně, aby bylo pohodlné. Ale i pohodlné oblečení, může vypadat neodolatelně.

Chcete-li vypadat krásně a upraveně, nezabere to zase tolik času navíc. Jde pouze o to, že tímto směrem zaměříte svoji pozornost, že vám opravdu začne záležet na tom jak vypadáte a jak působíte na ostatní. Bude to obrovský rozdíl.

Začněte si péči o sebe užívat.Vychutnejte si svůj ranní a večerní rituál. Vyberte si oblečení, ve kterém vypadáte opravdu dobře a upravte si vlasy tak, aby jste se cítila krásná.

Udělejte také očistu svému šatníku. Co vám už nesluší nebo kousek, který nemáte ráda, raději věnujte své známé, které naopak může udělat dobrou službu.

Pokud budete o sebe pečovat stylem, že vám na sobě opravdu záleží, budete se cítit spokojeně a vaše energie a neodolatelnost poroste.

Udělejte si čas na sebe a pěkně si to užijte!

Den 17 – cvičení

  • Užijte si péči o sebe, krásně se naličte a oblečte.
  • Vyhoďte alespoň jeden kousek oblečení ze svého šatníku, který stejně už dlouho nenosíte.
  • Sdílejte to s kamarádkou, bude to pro vás jednodušší a příjemnější. Podporujte se navzájem, ve sdílení je síla.

Je čas probudit tu neodolatelnou, charizmatickou a zábavnou ženu, která ve vás je.

Eva je koučka, která transformuje životy stovkám lidí z více jak 15 zemí světa. Žila rok v Austrálii a 3,5 roku v Anglii, kde v Londýně studovala transformační koučovací metody osobnostního rozvoje. V Globálním Institu pro Výjimečné ženy GIFEW vede online program pro ženy Femina Fusion. Pomáhá lidem odhalit jejich silné stránky a přirozený talent, aby mohli využívat svoji jedinečnost a naplňovat svůj potenciál a žít v celkové harmonii. Specializuje se na řešení vztahů a umožňuje lidem rozvíjet nové způsoby komunikace, která jim dá svobodnou volbu v rozhodování v životě. Záleží jí na tom, aby každý žil šťastný a naplněný život.
Komentáře