Den 2 – Začněte opět snít!

JAK BÝT NEODOLATELNÁ

Začněte opět snít!

Jak se vám podařilo první cvičení? Udělala jste nový objev? Nebo se vám vynořilo chování, které vás zlobí již delší dobu? Nejdůležitější je, aby jste se nekritizovala. Spíše to jen pozorovala a nechala odejít.

Jste dokonalá, taková jaká jste.

Budeme pokračovat dál v odhalování vaší neodolatelnosti. Pokud si začnete věci, které se vám v životě dějí více uvědomovat, získáte jasno, které vede ke spokojenosti a naplnění. Otevřou se vám větší možnosti a schopnosti v navazování opravdu fungujících vztahů, projeví se to také na zdraví, v práci a dalších oblastech. Objeví se pocit osobní pohody a štěstí.

Měly jste v dětství spoustu snů o tom kým budete a co dokážete? A umíte stále snít? Nebo se váš sen někam vytratil? Ztratily jste spojení se svým sněním a vyměnily ho za plnění úkolů a naplňování představ vašeho okolí? Myslíte si, že nemáte dostatek peněz, času nebo neznáte ty správné lidi? Začaly jste se dívat na to, co můžete zvládnout snadno, místo toho, aby jste věděly, co skutečně chcete? Prostě toužíte být úspěšná ve svém vztahu, práci a rodině až zapomete, jaká skutěčně jste: úžasná, vtipná a okouzlují žena.  Přestaňte se vzdávat svých přání a snů.

Začněte opět snít!

Den 2 – cvičení

  • Vzpomeňte si na své sny z dětství. Vybavte si tu energii a radost, se kterou jste si sny vytvářely.
  • Jaký sen si splníte tento rok? O čem už dlouho sníte a stále to odkládáte?
  • Sdílejte to s kamarádkou, bude to pro vás jednodušší a příjemnější. Podporujte se navzájem, ve sdílení je síla.

Je čas probudit tu neodolatelnou, charizmatickou a zábavnou ženu, která ve vás je.

Eva je koučka, která transformuje životy stovkám lidí z více jak 15 zemí světa. Žila rok v Austrálii a 3,5 roku v Anglii, kde v Londýně studovala transformační koučovací metody osobnostního rozvoje. V Globálním Institu pro Výjimečné ženy GIFEW vede online program pro ženy Femina Fusion. Pomáhá lidem odhalit jejich silné stránky a přirozený talent, aby mohli využívat svoji jedinečnost a naplňovat svůj potenciál a žít v celkové harmonii. Specializuje se na řešení vztahů a umožňuje lidem rozvíjet nové způsoby komunikace, která jim dá svobodnou volbu v rozhodování v životě. Záleží jí na tom, aby každý žil šťastný a naplněný život.
Komentáře