Příběh z praxe 2. – 2x větší výplata

Máte někdy pocit, že se točíte v začarovaném kruhu?

Dnes bych s vámi ráda sdílela příběh mé klientky, mladé 26 leté ženy, se kterou jsem začala pracovat krátce poté, co se přestěhovala do Velké Británie, kam následovala svého přítele. Přestože zůstala pracovat na kontrakt pro původní firmu a měla zajištěný příjem, cítila, že chce více rozvinout svůj potenciál a možnosti v životě.
Oslovila mě především z toho důvodu, že se chtěla více poznat a naučit se plánovat svůj čas tak, aby se cítila v rovnováze sama se sebou. Vždy pracovala a sportovala do hranice vyčerpanosti a následných zdravotních problémů. Neuměla odpočívat.

To chtěla změnit, ale stále se točila v začarovaném kruhu.

V průběhu koučinku jsme objevily, že si nevěří. Pomocí transformační metodologie jsme odhalily, kde je zdroj její nedůvěry a proč cítí, že není dost dobrá. Začaly jsme pracovat na jejím sebevědomí, jejích životních hodnotách, talentu a postupně si začala vytvářet vizi své budoucnosti, která visí dodnes v jejím srdci.
V průběhu koučinku si řekla o dvojnásobný plat a firma, pro kterou na kontrakt pracovala si jí na tolik cenila, že tyto peníze získala.

Začala cvičit, naučila se mít čas pro sebe, starat se o své zdraví a životosprávu.
Dnes podniká a učí na univerzitě v Londýně, napsala knihu a stále si urdžuje zdravý životní styl. Zřídila si členství v posilovně a o víkendech přestala pracovat.

Co o koučinku řekla klientka:

“Na koučink s Evou jsem se vždy těšila. Na našich sezeních jsme se převážně zaměřily na mou kariéru, sebelásku a sebe-hodnotu. Prostřednictvím našich sezení vzrostla moje sebedůvěra a já zvýšila sazby, které účtuji svým klientům. Také jsem začala více péčovat o sebe – pravidelná manikúra byla něco nepředstavitelného před naším koučováním; a také jsem upgradovala svůj šatník. Další skvělý výsledek, který jsem získala z koučování bylo, že jsem začala více odpočívat a plánovat čas jen pro sebe – čtení knih a relaxaci.
Téměř o rok později jsou všechny tyto věci obsaženy v mém životě. Eva mě držela zodpovědnou za to, co jsem řekla, že udělám. Nebylo to pohodlné, ale přineslo to trvalé výsledky.“

Odpovězte si na následující otázky:

1. Jak jste spokojeni ve své práci? (na škále od 0-10)
2. Co vám brání v tom, aby jste si řekli o větší plat?
3. Jak často si uděláte čas pro sebe?

Všichni žijeme svůj život na základě svého přesvědčení o tom, jaký je náš život. A právě tyto přesvědčení o životě a našich prožitcích jsou pro nás limitující pro skutečný prožitek v životě. Podívejte se, jak vnímíte a jaké přesvědčení máte o sobě, co se týká práce, kariéry a volného času.