Den 11 – Je možné mít krásné vztahy!

JAK BÝT NEODOLATELNÁ

Je možné mít krásné vztahy!

Vše, co si myslíte nebo čemu věříte je souhrn informací a názorů, které jste za svůj život získala. Často vůbec nerozlišujete, které informace jsou pravdivé a správné. Stává se, že často přebíráte názory jiných a potom se divíte, že vám věci nefungují, jak by jste si představovala. Tak je to i se vztahy. Co jste včera objevila? Opravdu je dobré se zastavit a zamyslet se. Klidně se k otázkám vraťte. Je na čase, aby se vaše neodolatelnost začala projevovat.

Jste dokonalá, taková jaká jste.

Máte teď příležitost si vytvořit funkční a naplněné vztahy a žít život svých snů. Nejprve je důležité se podívat, kde se vaše myšlenky o vztazích vzaly. Často jste pouze přebraly názory kamarádek, maminek nebo babiček. Další názory o vztazích jste si udělala při rozchodu s partnerem. Tyto myšlenky se usazují do vašeho podvědomí a vy je pak máte za pravdivé. Čemu věříte, máte potom ve svém životě. Mnoho žen se diví, že mají něco, co nechtěly. Přitom se stále utvrzují v tom, že mají pravdu a že ví, jak to je. Mezi tyto myšlenky patří:

  • Všichni muži jsou stejně nemožní
  • Nejsem dostatečně dobrá, abych mohla mít pěkný vztah
  • Nikdy nebudu mít vztah
  • Žádnému muži nemohu věřit

Tyto všechny myšlenky limitují vaše možnosti ve vztazích a přitom většinou vznikly na základě nějakého zklamaní. Rozhodnutí, které jste v té době o mužích učinila, tam už ale zůtalo a omezuje vás v možnosti mít krásný a naplněný vztah.

Jak tyto myšlenky odstranit?

Nejprve je důležité si přiznat, že se vám tyto myšlenky neustále točí v hlavě a uvědomit si, že vám opravdu otravují život. Pojmenujte všechny tyto nepříjmné názory na vztahy a na muže. Následně se zaměřte na zdroj vašeho přesvědčení.  Kdo vám je řekl? Co se vám přihodilo? Proč tomu věříte? Je to pro vás dobré?

Je na čase tyto staré myšlenky pustit a nahradit je novými a funkčními. Přestaňte se řídit minulostí a začněte žít v přítomnosti.

Opravdu je možné mít krásné vztahy.

Den 1 – cvičení

  • Zamyslete se nad slovem milovat. Co pro vás znamená?
  • Pojmenujte si, co je pro vás ve vztahu skutečně důležité.
  • Sdílejte to s kamarádkou, bude to pro vás jednodušší a příjemnější. Podporujte se navzájem, ve sdílení je síla.

Je čas probudit tu neodolatelnou, charizmatickou a zábavnou ženu, která ve vás je.