13.1. 2018 - 10:00 až 17:00 hod

Králova 279/9, 616 00 Brno

VISION BOARD 2018

Klíčová součást každého lídra svého života

Cena workshopu je 1200,- Kč (46 EUR )

Jakou chcete mít budoucnost?

Když chcete vytvořit něco nového, nestačí vám jen pouhé popsání toho, co bylo, nebo je. Popisujete-li svou budoucnost jen tím, co bylo, nebo je, omezujete se jen na odhady vycházející z vaší znalosti minulosti a přítomnost. V organizacích tomu říkáme prognózy budoucího vývoje.

V našem kurzu se naučíte, jak se zaujetím budovat novou budoucnost, která se vám nyní může zdát s ohledem na minulost či přítomnost nepředstavitelná. Naučíte se využívat jazyka ukotveného v budoucnosti.

Tento kurz neradí, jak s pomocí změn dělat věci lépe nebo jinak. Náš kurz učí přepisovat budoucnost. Po absolvování kurzu budete vědět, jak si vytvořit novou budoucnost ve svém osobním životě nebo jak přepsat budoucnost vaší organizace, ve které pracujete.

Jakou chcete mít budoucnost?

Na kurzu se naučíte:

 • dívat se na vaší minulost jiným pohledem,
 • objevíte vaše osobní nastavení,
 • jak pracuje váš mozek,
 • tvořit novou budoucnost,
 • vyjádřit své vize,
 • přestanete přehlížet vaš budoucí vývoj,
 • dozvíte se, kde se rodí budoucnost,
 • co udržuje budoucnost,
 • jak můžete změnit svou budoucnost pomocí svého jazyka.

Buďte tvůrcem svého života, který si přejete žít.

Místo konání:

13.1.2018 Králova 9, Brno, od 10:00 hod

Jak bude vypadat vaše nástěnka vizí pro rok 2018?

Podpořím vás při vytváření vaši budoucnosti!

Nástěnka vizí je vizuální obraz představy vaší budoucnosti. Pohled na Nástěnku vaší VIZE vám bude každý den připomínat vaše sny, to čeho chcete dosáhnout a radost, že víte, kam směřujete.

Ahoj Evi, chtěla jsem ti napsat a poděkovat... Jak jsem u byla u tebe na "semináři o štěstí" (jak já to nazývám) a dělaly jsme si tam nástěnku... tak moje nástěnka vyšla myslím do posledního puntíku. Začalo to hned v únoru horami ale úplně konkrétně těma co jsem tam měla vystřižený - Itálie a to stejný středisko.. a pokračovalo to chlapem, letní dovolenou... rekonstrukcí bytu a teď ke konci roku největší zázrak.. čekám miminko! Zatím je to tedy v začátku, tak to ještě skoro nikdo neví, ale vždy když se podívám na tu nástěnku, tak se musím usmívat. Už si chystám časopisy na další pro rok 2016! A můj chlap vždy když něco chci, tak řekne ať si to dám na nástěnku, vidí jak se mi sny plní.
Alice
Evi, srdečně Tě zdravím a ještě jednou velké díky za včerejší skvělý seminář. Chtěla jsem Ti z celého srdce poděkovat za Tvůj přístup k děvčatům, která nám líčila své osobní problémy s pláčem a vekou bolestí na srdíčku. Již dlouho jsem neviděla u někoho ve tváři tolik pochopení a porozumění, tak jako u Tebe. Zírala jsem na Tebe s obdivem a zároveň s velkou pokorou, jsi velká profesionálka a skvělý člověk se srdcem na pravém místě. Tvoje maminka může být na Tebe velmi hrdá, že má tak skvělou dceru. Já jsem vděčná Šárce, že mi o tomto semináři řekla a já se opět někam posunula a ačkoliv si myslím, že svůj žebříček hodnot už mám nějakou dobu srovnaný, opět jsem viděla další smutné skutečnosti a uvědomila jsem si co vše chci ještě pro ostatní udělat. Byla jsem za svůj život na mnoha a mnoha seminářích o kterých bych mohla dlouze povídat a většina přednášejících vše brala jako svůj byznys a chybělo mi tam to opravdové sociální cítění, peníze jsou pěkná věc, rozšíří nám to možnosti, ale lásku, přátelství , ani zpěv ptáků nebo sluníčko na nebi si za ně nekoupíme. Jitka K. napsala 18.1.2016 po workshopu, který se konal 17.1.2016
Jitka

Cena workshopu je 1200,- Kč (46 EUR )

Místo konání:

13.1.2018 Králova 9, Brno, od 10:00 hod

Co je nástěnka vizí?

Pomocí praxí ověřených metod a postupů zaměřených na vědomý přistup k životu odhaluje jednoduchý vzorec bytí. Síla našeho podvědomí má obrovský efekt na dosahovaní našich cílů.

BÝT + DĚLAT = MÍT

Jsme tvůrci našeho života.

 

Naše sny, představy, vize a jejich plánování jsou základní esencí jeho plnění.

Ve společnosti stejně naladěných lidí a v příjemné atmosféře se ohlédneme zpět a podíváme se, co vám přinesl rok 2017.

 • Splnilo se vám vše, co jste chtěli?
 • Co vám chybělo?
 • Co by jste chtěli dosáhnout v příštím roce?
 • A hlavně kým by jste chtěli být?

Podíváme se na vaše touhy a vytvoříte si plán na zbytek roku. Pohled na Koláž vaší VIZE vám bude každý den připomínat vaše sny, to čeho chcete dosáhnout a radost, že víte, kam směřujete. Při vytváření vaší vize se podíváme, co už vám neslouží a co chcete nechat v minulosti. Budeme oslavovat vaše úspěchy a inspirovat se navzájem.

Cena workshopu je 1200,- Kč (46 EUR )

Místo konání: 13.1.2018 Králova 9, Brno, od 10:00 hod

Proč absolvovat workshop – Vision Board 2017 aneb Přepiš svou budoucnost

Vision Board (Nástěnka vizí) je vizuální obraz představy vaší budoucnosti. Pohled na Nástěnku vaší VIZE vám bude každý den připomínat vaše sny, to čeho chcete dosáhnout a radost, že víte, kam směřujete.

Pokud si svůj cíl nenapíšete nebo nezobrazíte, zůstane pouze vaším přáním.

Budoucnost, do které žijete ovlivňuje kvalitu vašeho života, vaše jednání a způsob chování v přítomnosti.

Na workshopu se dozvíte, jak vaše nálady a okolnosti nemůsí ovlivňovat vaší osobní produktivitu a vaší budoucnost.

Co je pravděpodobně téměř jistá budoucnost?

Většina z nás žije budoucností, která je jakoby před námi, místo toho, abychom žili budoucností, kterou si vědomě vytváříme.

Pravděpodobně téměř jistá budoucnost vychází z našich předchozích zkušeností. Její základ je ukotvený v tom, co si právě myslíme a v co doufáme. Jinými slovy: Pravděpodobně téměř jistou budoucností nazýváme naše vlastní vědomé či nevědomé předpoklady o tom, co se stane, a které vycházejí z naších zkušeností.

Naše pravděpodobně téměř jistá budoucnost je určena událostmi z minulosti, které stále žijí v našich očekáváních. Naše pravděpodobně téměř jistá budoucnost se skládá:

 • z očekávání a obav,
 • z nadějí a předpokladů,
 • ze všeho, co je ukotveno v našich zkušenostech z minulosti.

13.1.2018 - 10:00 - 17:00 hodin (sobota)

Králova 9, Brno

Objednávka

Kde: Brno

Datum: 13.1.2018

Cena: 1200 Kč

Eva Andriessen

Coaching & Mentoring
Eva je koučka, která transformuje životy stovkám lidí z více jak 15 zemí světa. Žila rok v Austrálii a 3,5 roku v Anglii, kde v Londýně studovala transformační koučovací metody osobnostního rozvoje. V Globálním Institu pro Výjimečné ženy GIFEW vede online program pro ženy Femina Fusion. Pomáhá lidem odhalit jejich silné stránky a přirozený talent, aby mohli využívat svoji jedinečnost a naplňovat svůj potenciál a žít v celkové harmonii. Specializuje se na řešení vztahů a umožňuje lidem rozvíjet nové způsoby komunikace, která jim dá svobodnou volbu v rozhodování v životě. Záleží jí na tom, aby každý žil šťastný a naplněný život.