DEBRIEF

Aplikování informací z Dynamiky Talentu do vašeho života

Většina z nás již dělala nějaký osobnostní test a zjišťovala svůj profil osobnosti. Zjistili jsme, že jsme introvertní nebo extrovertní, že jsme orientovaní na detail atd.

Posunuly vás tyto zjištění dál a pomohly vám získat novou práci, nového partnera, lepší vztahy na pracovišti nebo vám zvýšily zisky ve vaší firmě?

Vyšlo mi, že jsem Mechanik tělem i duší. Co mne navíc potěšilo, je to , že jsem normální a také to, že myšlenka Podle sebe soudím Tebe je bohužel více, než neštastná. To co je srozumitelné pro mne, nemusí být vůbec srozumitelné pro někoho jiného a to jenom díky tomu, že přemýšlí jinak. Opravdu mne těší, že jsem normální. vždycky jsem přemýšlela, proč to těm ostatním není jasné, když je to tak jednoduché. Protože ostatní přemyšlí jinak a já nemohu soudit rybu podle toho, jestli umí létat.
Eva HorňákováPodnikatelka
Znám mnoho typologií osobnosti a aktivně je využívám ve svých kurzech (např. MBTI, Enneagramm). Žádná z těchto typologií u mě neudělala žádnou změnu. Jen jsem se naučil, jak druzí reagují, jak se oblékají, co si řeší a jaké mají slabé a silné stránky. Po absolvování DEBRIEFu Dynamiky Bohatství jsem odcházel s pocitem: "Aha, nemusím být perfektní a umět vše jako ostatní, dokonalým jsem právě takový jaký jsem, a to stačí k tomu, abych byl úspěšný a bohatý..." Bylo to osvobozující a naplňující. Teď Evu Andriessen pravidelně kontaktuji a nechávám se koučovat, abych uměl se svým talentem (tvůrce) pracovat a využívat jeho silné stránky v businessu a v osobním životě.
Miroslav SázovskýPodnikatel, lektor a expert

Dynamika Bohatství je jiná!

Nikdo nikdy neudělal žádnou změnu, pokud nejde do akce a jen si čte, nebo říká: "Ano, to jsem já." Dokud se svým talentem nezačnete něco dělat, nezískáte nic. Proto je důležité si udělat hodinový DEBRIEF s certifikovaným flow konzultantem, který vám pomůže získané informace aplikovat do života nebo podnikání. Pod jeho vedením si uvědomíte jaké kroky udělat, čemu se věnovat a jak se na sebe dívat, abyste hned transformovali sebe a své okolí.

DEBRIEF již absolvovalo 0 lidí

Cena samostatného DEBRIEF je 2.500,- Kč za jednu hodinu konzultace s certifikovaným flow konzultantem. Cena testu Dynamiky Bohatství + DEBRIEF je 3.984,- Kč. 

10 důvodů, proč potřebujete DEBRIEF

 • 1
  Rozšíří vaše pochopení výsledků testu a jejich aplikaci na vaši osobu.
 • 2
  Skutečně si uvědomíte váš přirozený talent a proč vám něco jde lépe a snadno.
 • 3
  Přinese vám uvědomění "Aha, tohle stačí, abych mohl být úspěšný..."
 • 4
  Jak vnímat a komunikovat s ostatními profily.
 • 5
  Jak si vybírat lidi do týmu a využít pákového efektu k vytvoření většího bohatství.
 • 6
  Pochopíte chování svého partnera a porozumíte jeho potřebám.
 • 7
  Zjistíte, zda děláte práci, která rozvíjí váš přirozený talent bohatství.
 • 8
  Uvědomíte si svojí výjimečnost a jedinečnost.
 • 9
  Dokážete rozumět řeči vašich zákazníků a jejich touhám.
 • 10
  Budete chtít, aby lidé kolem vás znali svůj profil dynamiky bohatství.
DEBRIEF již absolvovalo 0 lidí

Cena samostatného DEBRIEF je 2.500,- Kč za jednu hodinu konzultace s certifikovaným flow konzultantem. Cena testu Dynamiky Bohatství + DEBRIEF je 3.984,- Kč. 

Psychometrické testování

Systém profilů Dynamiky Bohatství je kombinací psychometrického testování osobnosti založeného na Jungově typologii (např. MBTI a DISC), přírodních fyzikálních zákonů (kvantová fyziky, teorie chaosu) a čínské metodologie (I-ťing a feng-shui). Tato kombinace je spojena do modelu, který zahrnuje rovněž prvek změny. Život není statický, ale roste a vyvíjí se jako každý z nás, proto je tato metoda tak účinná a dělá každému změnu.

4 energie a 8 profilů

Je to jediný osobnostní profil, který vám přesně ukáže, jak máte budovat své bohatství. Ukáže vám vaše slabé, ale především vaše silné stránky, na které se zaměřit, poskytne vám inspiraci, jak ve vašem životě využívat váš jedinečný talent.

DYNAMIKA BOHATSTVÍ

Jestliže už máte udělaný test a zjistili jste svůj profil, tak si říkáte: "Ano, to jsem já!" Ale druhý den se nic nestane.

STAČÍ VÁM TO?

 • Zjistili jste, co jste za profil!
 • Znáte i ostatní profily!
 • Viděli jste online video trénink!
 • Podívali jste se na své známé!
 • Teď už víte, jak to funguje!

JDĚTE DO AKCE!!!