Den 13 – Objevte svoji vášeň

JAK BÝT NEODOLATELNÁ

Objevte svoji vášeň

Včera jsem psala o zodpovědnosti. Pro některé z vás to může být složité pochopit a uvědomit si, že zodpovědnost za váš život vám dáva skutečnou svobodu ve vašem rozhodování. Nejlépe to vystihuje citát od pana Liptona: ‚Člověk je osobně zodpovědný za všechno ve svém životě, jakmile si uvědomí, že je osobně zodpovědný za všechno ve svém životě.‘

Jste dokonalá, taková jaká jste.

Základem neodolatelnosti je dělat to, co vás skutečně baví. Co vám ráno dává sílu vstát z postele?

Neodolatelná žena zná svoji vášeň, je pro ní totiž palivem, které ji nabíjí energií. Vaše vášeň vám dává svěžest a vitalitu. Jste plná nadšení a nechce se vám jít ani spát. Celá záříte a vy se cítíte naplněná a spokojená.

Pokud se cítíte unavená a vyčerpaná, může to znamenat, že nepracujete v oblasti vaší vášně. Často se stává, že ženy mají úspěšnou kariéru v oblasti, která je vůbec nebaví a kde se necítí spokojené. Využily příležitosti a dobrého načasování a teď neví, jak z toho ven.

Patříte-li mezi ženy, kterým jejich práce přestala dávat smysl, začněte hledat svoji vášeň.  A kde ji hledat? Vaše vášeň je ve vás, takže nemusíte hledat nikde daleko. Jen je potřeba ji znovu objevit.

Vášeň je šťáva, která dává vašemu životu svěžest a radost.

Znovu- objevením vaší vášně se spojíte více sama se sebou. Začnete znovu dělat, co vás baví ať už je to kariéra nebo váš koníček.  Dělejte to, co vám přináší energii a vaše neodolatelnost poroste.

Vášeň utváří to, kým jste.

Den 13 – cvičení

  • Co vás baví? Můžete se podívat i do dětství, co vás tehdy bavilo?
  • Co vám dává skutečně energii?
  • Sdílejte to s kamarádkou, bude to pro vás jednodušší a příjemnější. Podporujte se navzájem, ve sdílení je síla.

Je čas probudit tu neodolatelnou, charizmatickou a zábavnou ženu, která ve vás je.