Den 10 – Buďte ve vztahu otevřená!

JAK BÝT NEODOLATELNÁ

Buďte ve vztahu otevřená!

Co jste včera objevila, když jste odpovídala na otázky? Všimla jste si, že pokud se bráníte tomu, co se vám děje v přítomnosti, že to vede k frustraci a nespokojenosti? Pokud přestanete bojovat a začnete se soustředit na právě probíhající okamžik, bolest a zlost, kterou uvnitř cítíte, ustoupí.

Jste dokonalá, taková jaká jste.

Představte si, jaké by byly váše vztahy, kdyby jste mohla naplno projevovat svoji lásku a neomezoval by vás strach, nespokojenost nebo frustrace.

Jaký je váš vztah právě teď? Neposuzujte, nehodnoťte a neřešte, jaký by mohl být. Pouze pozorujte a vnímejte. Jakou roli hraje ve vašem vztahu láska, respekt, poruzumění, podpora či soucit? Milujete svého partnera s otevřeným srdcem?

Vědomá komunikace s partnerem je spojená s vnímáním přítomného okamžiku a na sebedůvěře v to kdo jste, co cítíte a jak to projevujete navenek. Aniž by jste si to uvědomovala, máte naučené vzorce chování, které ovlivňují, jak na vašeho partnera  reagujete. Pokud toužíte po šťastném a naplněném vztahu, je dobré přestat vyčítat, očekávat, obhajovat se, žadonit a chtít po partnerovi, aby se do vás vcítil. To vám ubírá na neodolatelnosti.

Základem efektivní komunikace je vědět kým jste a co je pro vás v životě důležité. To přináší do vztahu autentičnost, přímost a otevřenost. A to je cesta k životu, kde se cítíte naplněná, plná energie a vitality. Vaše vnitřní síla vám umožňuje žít život vašich snů, kde je základem svobodná volba při vašem rozhodování. Buďte otevřená a poslouchejte, co ten druhý skutečně říká. Vaše bytost bude krásně zářit a vaše neodolatelnost poroste.

Žijte tady a teď – užívejte si přítomný okamžik

Den 10 – cvičení

  • Jaké to máte ve vztahu? Kdy jste naposledy svému partnerovi něco vyčítala nebo se musela obhajovat? Jaké to pro vás bylo?
  • Představte si, že je ve vašem vztahu pouze čistá láska. Jaký by mohl být váš vztah?
  • Sdílejte to s kamarádkou, bude to pro vás jednodušší a příjemnější. Podporujte se navzájem, ve sdílení je síla.

Je čas probudit tu neodolatelnou, charizmatickou a zábavnou ženu, která ve vás je.

Eva je koučka, která transformuje životy stovkám lidí z více jak 15 zemí světa. Žila rok v Austrálii a 3,5 roku v Anglii, kde v Londýně studovala transformační koučovací metody osobnostního rozvoje. V Globálním Institu pro Výjimečné ženy GIFEW vede online program pro ženy Femina Fusion. Pomáhá lidem odhalit jejich silné stránky a přirozený talent, aby mohli využívat svoji jedinečnost a naplňovat svůj potenciál a žít v celkové harmonii. Specializuje se na řešení vztahů a umožňuje lidem rozvíjet nové způsoby komunikace, která jim dá svobodnou volbu v rozhodování v životě. Záleží jí na tom, aby každý žil šťastný a naplněný život.
Komentáře